Drzwiczki kominkowe na wymiar

dodano: 2019.01.09 ważne do: 2019.02.09 wyświetleń: 6
Szczegóły ogłoszenia:
Stojąca na świetnym poziomie firma specjalizująca się w produkcji oraz sprzedaży drzwiczek do kominków. Dokłada wszelkich starań, by każdy klient był w pełni zadowolony z jej usług. To właśnie dlatego drzwiczki wytwarzane są pod wymiary określone przez klienta.

W swojej ofercie ma aktualnie trzy modele, które można dopasować do każdego paleniska. Oferowane drzwiczki mogą być montowane zarówno w paleniskach otwartych, piecach kaflowych, jak i nowo budowanych kominkach. Firma sięga po materiały najlepszej jakości. Jej siłą jest także mający świetne kwalifikacje i jednocześnie mogący pochwalić się naprawdę bardzo dużym doświadczeniem personel, który doskonale zna się na swojej pracy.

Podczas produkcji drzwiczek nacisk kładziony jest nie tylko na użycie materiałów świetnej jakości, ale także na perfekcję wykonania. Firma dba o najmniejsze detale, zdając sobie sprawę z tego bardzo dobrze, że często to od nich uzależniony jest efekt, który uzyskuje się ostatecznie. Wszystkie wyroby objęte są aż pięcioletnią gwarancją. Firma troszczy się o stuprocentowe zadowolenie tych, którzy postawili na jej usługi. Z tego powodu proponuje wyroby bardzo dobrej jakości za naprawdę przystępną cenę.

Kontakt:

Piotr Mielańczuk
tel.: 737 580 037
e-mail: kontakt@ignif.com
http://drzwiczki-kominkowe.pl/
Kontakt
Ignif
cały kraj / Internet
Kontakt
Podziel się:
Dodawanie komentarza
Dodawanie komentarza Ukryj formularz
Aktualności Archiwum aktualności
Reklama
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.