Kom-in - paleniska domowe i akcesoria kominkowe

dodano: 2019.01.13 ważne do: 2019.02.13 wyświetleń: 5
Szczegóły ogłoszenia:
Kom-in.pl to firma , która specjalizuje się w sprzedaży wysokiej jakości palenisk domowych oraz akcesoriów kominkowych. W swojej ofercie ma wkłady kominkowe oraz kominki z płaszczem wodnym. Ci, którzy poszukują kaset kominkowych bądź drzwiczek do kominka także znajdą coś dla siebie. Osoby, które zdecydowały się na zakup akcesoriów przeznaczonych do kominków od firmy Kom-in.pl mogą liczyć również na kompletny serwis pogwarancyjny tych produktów, które się zepsuły bądź zużyły. W firmie kładzie się nacisk na bardzo wysoką jakość sprzedawanych produktów. Na podkreślenie zasługuje fakt, że nie powstają one taśmowo. Firma może pochwalić się ogromnym doświadczeniem oraz niemałym gronem naprawdę zadowolonych klientów.  Tym, co odróżnia ją od innych firm zajmujących się produkcją i sprzedażą palenisk oraz akcesoriów do kominków jest  w pełni indywidualne podejście do klientów.

Firma podejmuje się również stworzenia kominka na podstawie zdjęcia dostarczonego przez klienta oraz jego indywidualnego projektu. Daje swoim klientom też możliwość rozszerzenia gwarancji.

Kom-in.pl to najlepszy wybór dla wszystkich poszukujących kominka idealnie odpowiadającego indywidualnym wymaganiom.

Kontakt:

Piotr Mielańczuk
tel.: 737 580 037
e-mail: kontakt@ignif.com
http://kom-in.pl/
Kontakt
Ignif
cały kraj / Internet
Kontakt
Podziel się:
Dodawanie komentarza
Dodawanie komentarza Ukryj formularz
Aktualności Archiwum aktualności
Reklama
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.