Tip Top Tans - transport i przeprowadzki Gdańsk

dodano: 2018.12.06 ważne do: 2019.01.06 wyświetleń: 3
Szczegóły ogłoszenia:
Tip Top Trans to stojąca na najwyższym poziomie firma specjalizująca się w świadczeniu profesjonalnych usług transportowych i przeprowadzkowych. Ma naprawdę szerokie doświadczenie, dzięki czemu doskonale rozumie oczekiwania swoich potencjalnych klientów. Dokłada wszelkich starań, aby każde zlecenie zostało wykonane ekspresowo. Dba o transportowane przedmioty. Nie trzeba więc się martwić o to, czy nie zostaną one w przeprowadzce uszkodzone. W jej szeregach pracują tylko mający bogate doświadczenie pracownicy, którzy doskonale znają się na usługach przeprowadzkowych.

Tip Top Trans podejmuje się zarówno niewielkich przeprowadzek, jak i bardzo dużych przedsięwzięć. W swojej niemałej ofercie posiada przeprowadzki zarówno prywatnych mieszkań, jak i firm oraz instytucji. Każde zlecenie związane jest z pełnym zaangażowaniem pracowników firmy.

Swoje usługi firma świadczy tak na rynku lokalnym, krajowym, jak i zagranicznym. Wyróżniają ją naprawdę konkurencyjne ceny , a także fachowe podejście do każdego klienta. Siła firmy to także sprawna technicznie flota pojazdów, które uporają się z każdym ładunkiem , który trzeba przetransportować.

Kontakt:

Michał Żukiewicz
tel.: 690 883 388
e-mail: tiptoptrans24@gmail.com
http://tiptoptrans.pl

 
Kontakt
Tip Top Trans
woj. pomorskie Pokaż na mapie
Kontakt
Podziel się:
Dodawanie komentarza
Dodawanie komentarza Ukryj formularz
Aktualności Archiwum aktualności
Reklama
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.