kamień na skarpy zbiorników wodnych

dodano: 2021.02.09 ważne do: 2021.03.12 wyświetleń: 6
90 PLN
Szczegóły ogłoszenia:
Polska firma kamieniarska i kopalnia piaskowca produkuje materiały budowlane z kamienia naturalnego z surowca jakim jest naturalny piaskowiec . Z tej skały naturalnej produkujemy szereg produktów takich jak dekoracyjny kamień murowy i kamień elewacyjny oraz kamień ogrodowy oraz kominki i płytki elewacyjne i ciekawy produkt jakim jest płytka w kształcie starej cegły i na sam koniec można także wymienić płyty szlifowane . W kopalni piaskowca Grabowie i Chełmska Góra przy wydobyciu pozyskujemy także pospółkę na utwardzenie placów pod samochody ciężarowe ,którą ładujemy luzem za pomocą ładowarek na wywrotki.

W tym ogłoszeniu wystawiamy produkt jakim jest kamień na skarpy zbiorników wodnych w cenie od 90 PLN netto za tonę luzem na wywrotkach.

Stawki dostarczenia produktów w opakowaniach paletowych zaczynają się od 180 – 230 PLN za jedną paletę do wagi jednej tony i wymiaru palety 80 x 120 cm na terenie kraju.

Aktualne koszty oraz terminy ustalamy na okres składnia zapytania lub zamówienia na konkretny wyrób z naszej oferty produkcyjnej.
Kontakt
Tomek Pawlik
ul. Grabowie, 97525 Wielgomłyny, woj. łódzkie Pokaż na mapie
Kontakt
Podziel się:
Aktualności Archiwum aktualności
Reklama
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.