kamień ścienny na dom z czerwonym dachem

dodano: 2021.02.09 ważne do: 2022.06.20 wyświetleń: 3
95 PLN
Szczegóły ogłoszenia:
Firma kamieniarska produkuje materiały budowlane z kamienia ze skały jaką jest naturalny piaskowiec . Z tego surowca naturalnego wytwarzamy szereg produktów takich jak kamień ozdobny , kamień murowy a także kamień elewacyjny i kamień ogrodowy oraz płytki elewacyjny i kominki i ciekawy produkt jakim jest płytka w kształcie starej cegły licowej i na sam koniec można także wymienić płyty fasadowe . W kopalni piaskowca Chełmska Góra i Grabowie I przy wydobyciu pozyskujemy także pospółkę skalną na utwardzenie podmokłych terenów ,którą ładujemy luzem za pomocą ładowarek na wywrotki.

W tym ogłoszeniu pokazujemy produkt jakim jest kamień ścienny na dom z czerwonym dachem w cenie od 95 PLN za m2 w paletach po 15 lub 20 m2 i jasnej tonacji kolorystycznej. 

Stawki dowiezienia materiałów w opakowaniach paletowych są już od 280  PLN za jedną paletę do wagi jednej tony i wymiaru palety 80 x 120 cm na terenie kraju.

Aktualne koszty oraz terminy szacujemy na czas składnia zapytania lub zamówienia na konkretny produkt z naszej oferty produkcyjnej.
Kontakt
www.piaskowce.com
ul. Grabowie, 97-525 Wielgomłyny, woj. łódzkie Pokaż na mapie
Kontakt
Podziel się:
Aktualności Archiwum aktualności
Reklama
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.