kopalnia kamienia

dodano: 2021.03.06 ważne do: 2022.12.20 wyświetleń: 3
100 PLN
Szczegóły ogłoszenia:
Kopalnia kamienia piaskowca prezentuje kolejne swoje ogłoszenie, 

W tym ogłoszeniu mamy do zaoferowania nasz produkt jakim kamień do murowania ściany trójwarstwowej w cenie od 100 PLN netto za tonę bez kosztów transportu .Aktualne terminy i ceny ustalamy na dzień składnia zapytania czy to zamówienia na konkretny produkt z naszej oferty produkcyjnej.

Kamień ogrodowy , kamień elewacyjny i kamień murowy jest najczęściej używanym produktem dekoracyjnym do ozdabiania ścian i elewacji zewnętrznych oraz ogródki skalne . Montaż tego typu produktów można wykonać na kilka możliwości. Ten materiał budowlany wykonuje się ze skał takich jak polski naturalny piaskowiec polski . Surowiec ten wydobywa się w miejscach zwanych jako kopalnia kamienia piaskowca. Wielorakie możliwości zastosowania piaskowca czynią go bardzo wszechstronnym surowcem w produkcji materiałów budowlanych w szerokim zastosowaniem w budownictwie i ogrodnictwie czy też budownictwie hydrotechnicznym .
Kontakt
Tomek Pawlik
ul. Grabowie, 160 Wielgomłyny, woj. łódzkie Pokaż na mapie
Kontakt
Podziel się:
Aktualności Archiwum aktualności
Reklama
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.