piaskowiec na elewacje

dodano: 2021.03.08 ważne do: 2021.08.20 wyświetleń: 5
160 PLN
Szczegóły ogłoszenia:
Piaskowiec na elewacje od polskiego producenta z polskiej kopalni piaskowca. 

W tym ogłoszeniu oferujemy nasz asortyment jakim są płyty szlifowane z naturalnego piaskowca w cenie od 160 PLN za m2 bez kosztów transportu .

Stawki za dostarczenie oscylują od kwoty 180 do 230 PLN za jedną paletę na terenie kraju w marcu 2021 roku.

Aktualne terminy i koszty ustalamy na czas składnia zapytania czy to zamówienia na konkretny produkt z naszej oferty produkcyjnej.

Kamień elewacyjny i kamień ogrodowy jest najczęściej używanym materiałem dekoracyjnym do ozdabiania ścian i elewacji zewnętrznych oraz ogródki skalne . Montaż tego typu produktów można wykonać na kilka możliwości. Ten materiał budowlany wykonuje się ze skał takich jak polski naturalny piaskowiec polski . Surowiec ten wydobywa się w miejscach zwanych jako kopalnia kamienia piaskowca. Ogromne możliwości zastosowania piaskowca czynią go bardzo wszechstronnym surowcem w produkcji materiałów budowlanych w szerokim zastosowaniem w dekorowaniu ścian elewacji zewnętrznych oraz budownictwie hydrotechnicznym oraz jako kamień ogrodowy na skarpy stawu .

Piaskowiec na elewacje wydobywamy sposobem mechanicznym co daje najlepszy jakościowo surowiec finalny. 
Kontakt
www.piaskowce.com
ul. Grabowie, 97525 Wielgomłyny, woj. łódzkie Pokaż na mapie
Kontakt
Podziel się:
Aktualności Archiwum aktualności
Reklama
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.