Tomo3D - innowacyjne metody diagnostyczne

dodano: 2019.12.04 ważne do: 2020.01.04 wyświetleń: 8
Szczegóły ogłoszenia:
Obecnie Tomo3D to jedna z najlepszych w naszym kraju firm dbająca o rozwój innowacyjnych metod diagnostycznych. W ofercie firmy pojawiają się nowoczesne sprzęty, które pozwalają na prowadzenie nowoczesnych działań w zakresie diagnostyki stomatologicznej i laryngologicznej. To firma, która pierwsza na świecie rozwinęła tomograf stomatologiczny i laryngologiczny.

Sprzęt jaki firma wprowadza do obiegu to innowacje ułatwiające dokładne obrazowanie w zakresie radiologii. Sprzęt, który został przez firmę wprowadzony to tomograf, który pozwala uzyskać dokładne obrazy pantomograficzne przy jednoczesnym obrazowaniu budowy anatomicznej pacjenta. Najwyższa jakość przygotowanego urządzenia, wprowadzone do niego najnowsze osiągnięcia technologiczne decydują o tym, że prowadzone badania są bardzo dokładne. Uzyskane wyniki to szansa na to, by dla danego pacjenta przygotować najlepsze formy leczenia. W ten sposób wszelka efektywność podejmowanych działań jest wyższa. Wprowadzenie tego typu nowoczesnych form tomografi to szansa zarówno dla lekarzy jak i dla pacjentów.

Kontakt:

telefon: 795 688 323
e-mail: recepcja@ultimed.pl
http://tomo3d.pl/
Kontakt
Ultimed
woj. łódzkie Pokaż na mapie
Kontakt
Podziel się:
Aktualności Archiwum aktualności
Reklama
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.