piaskowiec

dodano: 2021.03.06 ważne do: 2022.05.30 wyświetleń: 15
300 PLN
Szczegóły ogłoszenia:
W tym ogłoszeniu wystawiamy nasz asortyment jakim jest kamień ogrodowy piaskowiec na skarpy w cenie od 300 PLN za tonę w ciemnje tonacji kolorystycznej bez kosztów transportu .

Ceny za transport wynoszą od wysokości 240  PLN za jedną paletę na terenie kraju w marcu 2022 roku.

Aktualne terminy i koszty szacujemy na okres składnia zapytania czy to zamówienia na konkretny wyrób z naszej oferty produkcyjnej.

Kamień ogrodowy , kamień elewacyjny i kamień murowy piaskowiec jest najczęściej używanym asortymentem materiałem dekoracyjnym do ozdabiania ścian i elewacji zewnętrznych oraz ogródki skalne . Montaż tego typu produktów można wykonać na wiele sposobów . Ten materiał budowlany wykonuje się ze skał takich jak piaskowiec. Surowiec ten pozyskuje się w miejscach zwanych jako kopalnia kamienia piaskowca. Ogromne możliwości zastosowania piaskowca czynią go bardzo wszechstronnym surowcem w produkcji materiałów budowlanych w szerokim zastosowaniem w dekorowaniu ścian elewacji zewnętrznych oraz budownictwie hydrotechnicznym oraz jako kamień ogrodowy na skarpy stawu .
Kontakt
www.piaskowce.com
ul. Grabowie, 97525 97525 Wielgomłyny, woj. łódzkie Pokaż na mapie
Kontakt
Podziel się:
Aktualności Archiwum aktualności
Reklama
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.