kopalnia kamienia ogrodowego

dodano: 2021.03.07 ważne do: 2022.12.20 wyświetleń: 4
300 PLN
Szczegóły ogłoszenia:
Kopalnia kamienia ogrodowego  poisda w ofercie ciekawe produkty do ogrodu. 

W tym ogłoszeniu mamy do zaoferowania nasz wyrób jakim jest ogrodowy  kamień ozdobny w cenie od 300 PLN za tonę w ciemnej tonacji kolorystycznej  bez kosztów transportu .

Opłaty za dostawę wynoszą od  240 PLN za jedną paletę na terenie kraju w marcu 2021 roku.

Aktualne terminy i stawki szacujemy na czas składnia zapytania czy to zamówienia na konkretny wyrób z naszej oferty produkcyjnej.

Kamień ogrodowy , kamień murowy i kamień dekoracyjny jest najczęściej używanym materiałem dekoracyjnym do ozdabiania ścian i elewacji zewnętrznych oraz ogródki skalne . Montaż tego typu produktów można wykonać na wiele sposobów . Ten produkt dekoracyjny wykonuje się ze skał takich jak polski naturalny piaskowiec polski . Surowiec ten pozyskuje się w miejscach zwanych jako kopalnia kamienia piaskowca. Ogromne możliwości zastosowania piaskowca czynią go bardzo wszechstronnym surowcem w produkcji materiałów budowlanych w szerokim zastosowaniem w budownictwie hydrotechnicznym oraz przy budowie ogrodów i ścian elewacji .

Kopalnia kamienia ogrodowego mieści się we wsi Grabowie w gminie Wielgomłyny .
Kontakt
www.piaskowce.com
ul. Grabowie, 97525 Wielgomłyny, woj. łódzkie Pokaż na mapie
Kontakt
Podziel się:
Aktualności Archiwum aktualności
Reklama
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.