kopalnia kamienia ozdobnego

dodano: 2021.03.08 ważne do: 2021.08.20 wyświetleń: 6
160 PLN
Szczegóły ogłoszenia:
kopalnia kamienia ozdobnego oferuje kamień piaskowiec polski. 

W tym ogłoszeniu wystawiamy nasz asortyment jakim są płyty dekoracyjne do salonu o gładkiej powierzchni i wymiarze 30x60x2 cm w cenie od 160 PLN  za m2  bez kosztów transportu .

Koszty za dostarczenie oscylują od wysokości 180 do 230 PLN za jedną paletę na terenie kraju w marcu 2021 roku.

Aktualne terminy i koszty określamy na dzień składnia zapytania czy to zamówienia na konkretny asortyment z naszej oferty produkcyjnej.

Kamień murowy , kamień ogrodowy i kamień elewacyjny jest najczęściej używanym produktem dekoracyjnym do ozdabiania ścian i elewacji zewnętrznych oraz ogródki skalne . Montaż tego typu produktów można wykonać na wiele możliwości. Ten produkt dekoracyjny wykonuje się ze skał takich jak piaskowiec. Surowiec ten pozyskuje się w miejscach zwanych jako kopalnia kamienia piaskowca. Ogromne możliwości zastosowania piaskowca czynią go bardzo uniwersalnym surowcem w produkcji materiałów budowlanych w szerokim zastosowaniem w dekorowaniu ścian elewacji zewnętrznych oraz budownictwie hydrotechnicznym oraz jako kamień ogrodowy na skarpy stawu .


Kopalnia kamienia ozdobnego produkuje szerego ciekawych materiałów dekoracyjnych i konstrukcyjnych. 
Kontakt
Tomek Pawlik
ul. Grabowie, 97525 97525 Wielgomłyny, woj. łódzkie Pokaż na mapie
Kontakt
Podziel się:
Aktualności Archiwum aktualności
Reklama
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.