kamień murowy do ogrodu

dodano: 2021.03.10 ważne do: 2021.08.20 wyświetleń: 3
160 PLN do negocjacji Zaproponuj cenę!
Szczegóły ogłoszenia:
W tym ogłoszeniu oferujemy nasz asortyment jakim jest kamień murowy do ogrodu w cenie od 160 PLN za m2 bez kosztów transportu w ciemnej tonacji i pełnych paletach. 

Opłaty za dostarczenie kształtują się od wysokości 180 do 230 PLN za jedną paletę na terenie kraju w marcu 2021 roku.

Aktualne terminy i ceny podajemy na czas składnia zapytania czy to zamówienia na konkretny produkt z naszej oferty produkcyjnej.

Kamień ogrodowy , kamień elewacyjny i kamień murowy do ogrodu  jest najczęściej stosowanym asortymentem materiałem dekoracyjnym do ozdabiania ścian i elewacji zewnętrznych oraz ogródki skalne . Montaż tego typu produktów można wykonać na kilka możliwości. Ten produkt dekoracyjny wykonuje się ze skał takich jak polski naturalny piaskowiec polski . Surowiec ten pozyskuje się w miejscach zwanych jako kopalnia kamienia piaskowca. Ogromne możliwości zastosowania piaskowca czynią go bardzo uniwersalnym surowcem w produkcji materiałów budowlanych w szerokim zastosowaniem w dekorowaniu ścian elewacji zewnętrznych oraz budownictwie hydrotechnicznym oraz jako kamień ogrodowy na skarpy stawu .

Kamień murowy do ogrodu powstaje z surowca z kopalni naturalnego piaskowca. 
Kontakt
www.piaskowce.com
ul. Grabowie, 97525 Wielgomłyny, woj. łódzkie Pokaż na mapie
Kontakt
Podziel się:
Aktualności Archiwum aktualności
Reklama
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.