Kamień murowy łupany cięty z piaskowca polskiego

dodano: 2021.09.01 ważne do: 2022.12.20 wyświetleń: 7
180 PLN
Szczegóły ogłoszenia:
   Kamieniarstwo Pawlik oferuje kamień murowy łupany cięty z piaskowca polskiego w postaci bloczków o wymiarach 12x12cm i różnych długościach.
   Oferowany kamień murowy cięty łupany obtaczany produkujemy ze skały naturalnego piaskowca polskiego, którego to sami wydobywamy we własnych kopalniach odkrywkowych . Nasz kamień murowy łupany można stosować na murki skalne , ogrodzenia oraz do zabezpieczania skarp i osuwisk.
Ten kamień murowy cięty z piaskowca pakujemy w palety po 5 m2 i możemy dostarczyć firmami kurierskimi lub transportem indywidualnym.
    Koszt jednego m2 w pełnych opakowaniach i ciemnej tonacji kolorystycznej wynosi 180 PLN. Cała paleta kosztuje 900 PLN bez kosztów transportu. Pełna paleta w ilości 5 m2 z dostawą na terenie kraju i wykonaną przedpłatą wynosi 1140 PLN. W przypadku pobrania gotówki u kuriera ten koszt już wynosi 1170 PLN za pełną paletę . Podana stawki ważne są na wrzesień 2021 roku.
 
Kontakt
Tomek Pawlik
ul. Grabowie, 97525 Wielgomłyny, woj. łódzkie Pokaż na mapie
Kontakt
Podziel się:
Aktualności Archiwum aktualności
Reklama
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.