Manufaktura kominków - kominek dla Ciebie

dodano: 2019.05.14 ważne do: 2019.06.14 wyświetleń: 22
Szczegóły ogłoszenia:
"Manufaktura kominków
-----
Manufaktura Kominków to wyjątkowe miejsce dla wszystkich, którzy od dawna myślą o kominku. Salon wyróżnia się niezwykłą ofertą i jednocześnie obsługą na bardzo wysokim poziomie. Proponuje kominki znanej i cenionej fińskiej marki Jotul. W swojej ofercie ma również duńskie wkłady kominkowe i piece marki Scan, wkłady kominkowe firmy Atra, urządzenia grzewcze IGNIF, a także kotły i piece na pellet marki RED oraz MCZ. W salonach kupić można {również|także|też] brykiet, drewno kominkowe , a także mnóstwo przydatnych akcesoriów.

Manufaktura Kominków to aż dwa salony. Jeden zlokalizowany jest w Koszalinie, drugi właśnie rodzi się w Redzie. Dzięki temu z oferty Manufaktury Kominków  będzie mogło skorzystać znacznie więcej osób.

Manufaktura ma w swojej ofercie produkty premium w naprawdę przystępnej cenie. Jest to bez wątpienia bardzo duży plus tego miejsca, który przyczynia się do jego wielkiej popularnością. Podkreślić trzeba również to, że obsługa w salonie Manufaktura Kominków to klasa sama w sobie.

Chcesz kupić doskonały kominek? Nie czekaj. Manufaktura Kominków to idealny wybór.
-----
"

Kontakt:

Dział sprzedaży
tel.: 731 199 674
e-mail: kontakt@manufaktura-kominkow.pl
http://manufaktura-kominkow.pl/
Kontakt
Manufaktura kominków
woj. zachodnio-pomorskie Pokaż na mapie
Kontakt
Podziel się:
Dodawanie komentarza
Dodawanie komentarza Ukryj formularz
Aktualności Archiwum aktualności
Reklama
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.