Drzwiczki kominkowe na wymiar

dodano: 2019.12.03 ważne do: 2020.01.03 wyświetleń: 6
Szczegóły ogłoszenia:
Stojąca na świetnym poziomie firma specjalizująca się w produkcji , a także sprzedaży drzwiczek kominkowych. Dokłada wszelkich starań, by każdy klient był w stu procentach zadowolony z jej usług. Dlatego drzwiczki produkowane są pod wymiary , które określone zostały przez klienta. W swojej ofercie ma teraz trzy modele, które mogą zostać dopasowane do każdego paleniska. Produkowane drzwiczki można zamontować zarówno w paleniskach otwartych, piecach kaflowych, jak i kominkach nowo budowanych.

Firma sięga po materiały doskonałej jakości. Jej siłą jest też mający świetne kwalifikacje i jednocześnie naprawdę doświadczony personel, który doskonale zna się na powierzonej pracy. Podczas produkcji drzwiczek nacisk położony jest nie tylko na wykorzystanie materiałów wysokiej jakości, ale także na perfekcję wykonania. Firma dba o najmniejsze detale, wiedząc doskonale, że często to od nich uzależniony jest finalny efekt. Wszystkie wyroby mają aż pięcioletnią gwarancję. Firma dba o stuprocentowe zadowolenie tych, którzy skorzystali z jej usług. Z tego powodu oferuje wyroby bardzo dobrej jakości za naprawdę rozsądną cenę.

Kontakt:

Piotr Mielańczuk
tel.: 737 580 037
e-mail: kontakt@ignif.com
http://drzwiczki-kominkowe.pl/
Kontakt
Ignif
cały kraj / Internet
Kontakt
Podziel się:
Aktualności Archiwum aktualności
Reklama
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.