Tip Top Tans - transport i przeprowadzki Gdańsk

dodano: 2019.12.04 ważne do: 2020.01.04 wyświetleń: 7
Szczegóły ogłoszenia:
Tip Top Trans to stojąca na najwyższym poziomie firma specjalizująca się w oferowaniu kompleksowych usług transportowych i przeprowadzkowych. Ma naprawdę szerokie doświadczenie, dzięki czemu bardzo dobrze rozumie oczekiwania swoich potencjalnych klientów. Dokłada wielkich starań, by każde zlecenie zostało zrealizowane naprawdę błyskawicznie. Dba o przewożone przedmioty. Nie należy się martwić o to, czy nie dojdzie do ich uszkodzenia podczas transportu. W jej szeregach zatrudnieni są tylko mający bogate doświadczenie pracownicy, którzy świetnie znają się na usługach związanych z transportem.

Tip Top Trans podejmuje się zarówno małych przeprowadzek, jak i wielkich przedsięwzięć. W swojej szerokiej ofercie posiada przeprowadzki tak prywatnych mieszkań, jak i firm a także instytucji. Każde zlecenie jest tak samo ważne. Swoje usługi firma świadczy tak na rynku lokalnym, krajowym, jak i zagranicznym. Cechują ją naprawdę atrakcyjne ceny oraz indywidualne podejście do każdego kto właśnie jej powierzył transport różnych przedmiotów. Siła firmy to także sprawna technicznie flota pojazdów, które uporają się z każdym ładunkiem wymagającym transportu.

Kontakt:

Michał Żukiewicz
tel.: 690 883 388
e-mail: tiptoptrans24@gmail.com
http://tiptoptrans.pl
Kontakt
Tip Top Trans
woj. pomorskie Pokaż na mapie
Kontakt
Podziel się:
Aktualności Archiwum aktualności
Reklama
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.