Szkolne wyjazdy edukacyjne | Hotel ODYS

dodano: 2022.05.13 ważne do: 2022.06.13 wyświetleń: 5
Szczegóły ogłoszenia:
Hotel ODYS to centrum wypoczynkowe położone tuż nad jeziorem Żywieckim, w sąsiedztwie gór Beskidzkich oraz lasów. Jak co roku organizujemy szkolne wyjazdy edukacyjne w Beskidzie Żywieckim. W ofercie skierowanej zarówno do najmłodszych jak i nastolatów znajdą Państwo między innymi obózy jak i specjalne oferty dla szkół chcących zorganizować wycieczki w naszym ośrdoku. Dlaczego warto organizować szkolne wyjazdy edukacyjne, w górach w naszym ośrodku?
Ponieważ do dyspozycji dzieci jest całoroczna hala sportowa, wybrzeże jeziora Żywieckiego oraz górskie szlaki i wiele organizowanych zabaw. Infrastruktura ośrodka jest całkowicie przystosowana do organizacji wyjazdów zimowych czy letnich zarówno dla najmłodszych jak i dorosłych. Sprawdź szczegóły, które opisujemy bezpośrednio na stronie internetowej Hotelu Odys https://hotelodys.pl/blog/2022/01/12/wycieczki-szkolne-w-centrum-wypoczynku-odys/
Kontakt
Hotel ODYS
cały kraj / Internet
Kontakt
Podziel się:
Aktualności Archiwum aktualności
Reklama
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.