Euro Hol - pomoc drogowa, holowanie i transport aut w Krakowie i okolicach

dodano: 2020.02.13 ważne do: 2020.03.15 wyświetleń: 18
150 PLN
Szczegóły ogłoszenia:
Mówią, że wypadki chodzą po ludziach. Jeżeli Tobie także przydarzył się wypadek na drodze i potrzebna jest laweta, koniecznie wezwij fachowców z firmy Euro Hol – niesie ona pomoc nawet w ekstremalnej sytuacji.

Firma wykonuje usługi w branży motoryzacyjnej już kilka lat i ma spore grono lojalnych klientów, którzy zachwalają jej usługi. Słynie przede wszystkim ze swojej fachowości oraz doświadczenia pracowników, którzy wykonują swoje zadania błyskawicznie i sprawnie.

Firma posiada też specjalistyczny sprzęt holowniczy, dzięki któremu możliwe jest transportowanie pojazdów takich jak samochody osobowe, samochody ciężarowe, maszyny budowlane oraz rolnicze i inne. Oprócz tego wykonuje transport pojazdów na lawecie.

Firma świadczy usługi holownicze na terenie całej Polski jak i poza granicami kraju. Jeżeli chcesz wiedzieć więcej, na temat prowadzonej przez nią działalności - to obowiązkowo zajrzyj na stronę internetową, na której znajdziesz kompletną ofertę usług oraz dane kontaktowe.

Serdecznie zapraszamy.

01 Euro Hol Tadeusz Tomasz Poeckh
ul. Księcia Józefa 11/7
30-206 Kraków

Telefon komórkowy: +48 501 32 30 31
Facebook: https://facebook.com/01.euro.hol
Kontakt
01 Euro Hol Tadeusz Tomasz Poeckh
Kraków, woj. małopolskie Pokaż na mapie
Kontakt
Podziel się:
Aktualności Archiwum aktualności
Reklama
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.