Słonko - pergole, rolety, plisy

dodano: 2019.12.05 ważne do: 2020.01.05 wyświetleń: 7
Szczegóły ogłoszenia:
"Przygotowana przez naszą firmę oferta jest przeznaczona dla domów i mieszkań. Nasza firma między innymi realizuje różne zasłony do okien. Przygotowana oferta to markizy, plisy, rolety i inne podobne produkty. Naszą ofertą chcemy odpowiadać na oczekiwania różnych osób, z tego względu tworzymy zróżnicowane oferty produktów. Po przedstawieniu waszych oczekiwań możemy zająć się również wykonaniem dla klientów wyceny. Każdy wykonany przez nas produkt realizowany jest z dużą starannością
, stosujemy wyłącznie najlepsze materiały, by przygotowany produkt był jak najlepszy. Poza roletami i żaluzjami wykonujemy dla naszych klientów również pergole i markizy tarasowe, realizujemy ogrody zimowe. Dbamy o to, by w naszej ofercie było jak najwięcej różnych propozycji. Zawsze chcemy zadbać o to, by klient otrzymał od nas produkt na najwyższym poziomie. Główny zakres naszej działalności to województwo Pomorskie, a więc okolice Trójmiasta."

Kontakt:

Dział Sprzedaży
tel.: 506 903 204
e-mail: biuro@slonko.eu
http://slonko.eu/
Kontakt
Slonko
woj. pomorskie Pokaż na mapie
Kontakt
Podziel się:
Aktualności Archiwum aktualności
Reklama
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.